Január óta hiába gyűjtöttünk össze több mint 46 000 aláírást...
... a döntéshozók ignorálják a nőgyűlölő bánásmódot és azt, hogy az embereknek elege van az elavult szabályozásból, abból hogy Magyarországon még mindig felesleges akadályok vannak a nők és lányok előtt, akiknek esemény utáni tablettára van szüksége.
Eközben a nők egy része nem jut hozzá gyors és pontos információhoz sem annak érdekében, hogy informált döntéseket tudjon hozni a saját testéről.
Tegyük együtt országszerte elérhetővé a sürgősségi fogamzásgátlóval kapcsolatos tudást, támogassuk a nőket abban, hogy hozzájussanak az információhoz, ami a reproduktív egészségükhöz és jogaik érvényesítéséhez szükséges.