logo
Godna menstruacja!

Pierwsza zbiórka w 2026 roku!

Zostałyśmy poproszone o sprezentowanie podpasek dla 20 kobiet w detencji. Chciałybyśmy im pomóc jak najszybciej, dlatego prosimy Cię o wsparcie!

Sytuacja w takich ośrodkach nie jest najlepsza… Czasami brakuje tam nawet papieru toaletowego, nie wspominając już o podpaskach! Cieżko jest robić zakupy, ponieważ ośrodki są zamknięte, lub znajdują się w miejscach oddalonych od miast czy wsi. 

Pomóżmy kobietom menstruorać godnie!

Dorzuć się do naszej akcji i pomóż nam pomóc!

Twoja darowizna ma wielką moc!

Kwota wsparcia

Payment type