Wiosna to czas kwitnięcia, rośnięcia, odradzania. Czas porządków, uśmiechów, czas słoneczny. Czas odzyskiwania sił i chęci. Czas naprawczy. Chciałybyśmy zaprosić Was do wykorzystania tej wiosennej siły witalnej do czynienia dobra i wzmocnienia Waszych lokalnych społeczności. Sprawienia, by w województwach, w których mieszkacie, zadziała się zmiana. Dobra, różowa, pomocna osobom menstruującym.
Na liście miejsc, które zgłosiły nam potrzebę otrzymania darmowej różowej skrzyneczki, są placówki mieszczące się w Waszych okolicach. Są tam szkoły dzieci Waszych koleżanek i szpitale, w których dochodziłyście do zdrowia. Są tam historie zakrwawionych prześcieradeł i przeciekniętych spodni, są zawiniątka z papieru toaletowego wciskane w majtki zamiast podpasek.
Chodźcie, zrobimy tak, żeby te placówki otrzymały wsparcie, na które czekają. Kupmy im wspólnymi siłami różowe skrzyneczki i wyposażmy je w podpaski.
Cena skrzyneczki to 85 zł, a jej roczne wyposażenie nie powinna przekroczyć 1200 zł.
Nie musisz wpłacać pełnej kwoty, możesz dać najwięcej ile możesz i wraz z innymi mieszkańcami i mieszkankami swojego województwa partycypować w zmianie.
Wpłać na zrzutkę dowolną kwotę i zaznacz województwo, które chcesz wzmocnić.
**W której części Polski mamy najwięcej menstruacyjnych aktywistek i aktywistek? Sprawdźmy to!**