Zbiórka na łodzie do ewakuacji!

ZBIERAMY NA EWAKUACJĘ OFIAR W UKRAINIE!

Sytuacja w Ukrainie po wysadzeniu przez rosjan tamy na Dnieprze w Nowej Kachowce jest tragiczna. 80 miejscowości zostało zalanych. 50 000 osób straciło dorobek swojego życia. W Ukrainie potrzebne są łodzie, które pomogą ewakuować ocalałych z zalania. Znaleźliśmy łodzie - teraz potrzebujemy zebrać na nie środki. 1 łódź kosztuje 96.134 zł, ale może uratować wiele, bezcennych żyć.

Jeśli tylko masz możliwość, prosimy Cię, dorzuć się do naszej zbiórki. W tym momencie każda dodatkowa złotówka pomoże nam uratować kolejne życia.

Bez przerwy dostajemy wiadomości od osób, które proszą o pomoc w zorganizowaniu ewaluacji dla swoich rodzin. Matki z dziećmi utknęły w zalanych domach, czekają na pomoc na dachach. Od trzech dni nie śpimy, starając się zorganizować pomoc. Musimy działać szybko!

Dorzuć się do zbiórki na łodzie ratunkowe!

Kwota wsparcia

Rodzaj płatności

Chcę otrzymywać informacje o podobnych petycjach od Do:łącz, platformy medialnej piszącej o kampaniach i inicjatywach działających na rzecz progresywnych zmian w Polsce. Nasza polityka prywatności: https://www.dolacz.org/prywatnosc-warunki

Wybierz metodę płatności

Dane karty