logo
Az élhető Érd közös érdek! Támogasd az akciónkat!

Sándor Zoltán vagyok, és azért dolgozom, hogy még jobb legyen dombosvárosi lakosnak lennünk!

Hiába gyakori probléma a növekvő városokban a sittlerakók elszaporodása… mi szemétszedést szervezünk, hogy a saját kezünkbe vegyük az irányítást.

Ez az akció nem csak arról szól, hogy tisztábbá tesszük a Fundokliát.

Arról szól, hogy ha változást akarunk, azért tennünk kell!

Arról szól, hogy Érd olyan lesz, amilyenné mi magunk tesszük!

Arról szól, hogy az érdiek jobbat érdemelnek annál, minthogy szeméthalmok mellett kelljen sétálniuk szeretteikkel, amikor egy kis természetre vágynak!

Támogasd munkánkat, járulj hozzá szemétszedő akciónkhoz!

Egy pár kesztyű 600 forintba kerül…

A tranzakciók a Stripe  Stripe Payments Europe, Ltd. (C/O A&L Goodbody, Ifsc, North Wall Quay, Dublin) szolgáltatón keresztül történnek, amely adatkezelési tájékoztatója itt található.

Az élhető Érd közös érdek!

Összeg

Forint

Fizetési mód