logo
Köszönjük, hogy aláírtad a petíciót! Tripla ennyi pénzt a gyermekvédelembe!

Köszönjük, hogy aláírásoddal te is mellénk álltál!

Ne hagyjuk, hogy egy törvénnyel szúrja ki a Fidesz a bicskei áldozatok és a gyerekvédelemben élő gyerekek szemét! A gyerekvédelembe pénz kell, most. Ez nem pártpolitikai, hanem emberi kérdés.

Szállj be egy kis összeggel a kampányba, hogy minél több emberhez eljuttassuk a követeléseink hírét! Minél többen állunk az ügy mellé, annál nagyobb az esély a Fidesszel szemben.

Az adomány a Szikra Mozgalom Egyesületéhez érkezik és Jámbor Andrással közösen arra fogjuk használni, hogy minél több emberhez eljussunk a követeléseinkkel.

Minden összeg számít!

Összeg

Forint

Fizetési mód