Március nyolcadikától, Nőnaptól ezért kihangosítjuk történeteinket a szülőszobai erőszakkal kapcsolatban, és levélíró kampányt indítunk Pintér Sándor, Belügyminiszter számára, hogy végre tegyen valamit a kormány a nőkért!
Képeslapokon keresztül fogjuk népszerűsíteni a kezdeményezésünket - szállj be Te is a finanszírozásukba!