Az Utcáról Lakásba Egyesület azért dolgozik, hogy minél több ember lakjon lakásban, méltó és biztonságos körülmények között, a társadalomba integrálódva, mert hisznek abban, hogy mindenkinek jár egy otthon!
Számomra különösen fontos az ULE munkája, ezért futónagykövetként gyűjtök adományt nekik.
A cél nem kisebb, mint 1 millió forint 1 hónap alatt!
Tarts velem és támogasd Te is az ULE munkáját!