Sojuszniczko, sojuszniku! Siostro, Bracie w walce prawa człowieka!
Dziękujemy za Twój podpis pod naszym apelem!
Wesprzyj nasze działania przeciwko brutalnym akcjom środowisk skrajnej prawicy w sprawie aborcji. Od tygodni widzimy totalny brak reakcji ze strony władz Warszawy na ataki na Przychodnię ABOTAK, gdzie na porządku dziennym jest blokowanie wejścia do Przychodni, napaści na osoby wchodzące do środka, oblewanie kwasem masłowym, ataki przy pomocy sprzętu nagłaśniającego. Miasto Warszawa ma prawo i obowiązek rozwiązywać takie “zgromadzenia”, ale tego nie robi, co blokuje możliwość działania policji. Na co czekają stołeczni urzędnicy?
Wspierając nas - wspierasz opór i dajesz nam możliwość skutecznie dotrzeć do decydentów!