Sojuszniczko, sojuszniku! Siostro, Bracie w walce prawa człowieka!
Dziękujemy za Twój podpis i głos wsparcia w naszych działaniach. Aborcja to nie przestępstwo, tylko prawo człowieka. Horror ścigania za pomoc w aborcjach może skończyć się już teraz, bez zmiany prawa krajowego - dzięki takim osobom jak Ty!
Wszystko, co robimy my, aktywistki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, płynie z naszych serc i potrzeby zmieniania świata na lepszy. Jednak wkurzenie na dyktaturę prawicowych fanatyków i zapał do działania to za mało ‒ na walkę o godne życie potrzebna jest kasa.
Wiemy, że nie zawsze możesz być na ulicy, nie da się być w trybie nieustannej rewolucji, pisać z nami projekty ustaw czy chronić każdą i każdego przez przemocą. Możesz jednak dołączyć do nas dokładając swoją cegiełkę. Wspierając nas dołączasz do walki o wolność.