Sojuszniczko, sojuszniku! Siostro, Bracie w walce o prawa człowieka!
Dziękujemy za wsparcie naszej kampanii! Co teraz? Wszystkie ręce na pokład!
Prosimy o Twoje wsparcie finansowe! Pomóż nam zaangażować się jak najskuteczniej w obronę demokracji i praw kobiet!
Jesteśmy Strajkiem Kobiet - i jak zawsze, jesteśmy zaangażowane w wybory!
Jesteśmy po II turze wyborów! Doniesienia o kolejnych nieprawidłowościach, oraz reakcja na nie oburzają! Apelujemy do premiera Donalda Tuska o adekwatne działania!
A Ciebie prosimy - dorzuć się do naszych działań! Pomóż nam działać skuteczniej!
Wspierając nas - wspierasz opór i dajesz nam możliwość skutecznie dotrzeć do Polek i Polaków!