logo
Strajk Kobiet na Kongresie Kobiet!

Strajk Kobiet jedzie w tym roku na Kongresie Kobiet – byłyśmy, jesteśmy, będziemy! Także w tym roku – w Trójmieście, a konkretnie w ERGO Arenie. Pomóż nam zaznaczyć tam naszą obecność! Zbieramy środki na materiały i dojazd aktywistek Strajku Kobiet!

Tegoroczny Kongres Kobiet będzie poświęcony roli kobiet w budowaniu przyszłości, a jego hasłem wiodącym będzie: „Świat według kobiet”. A my zapraszamy Was do naszego, strajkowego świata - na spotkanie z nami w sobotę, 28 września, o godz. 15.15 w Centrum „Pilne Sprawy do Załatwienia”. Będzie o strategii, protestach, strategiach – przyjdźcie i pytajcie nas o wszystko, nie ma złych pytań! Przez cały czas trwania Kongresu znajdziecie nas na aborcyjnym stoisku, na którym dołączamy do Aborcyjnego Dream Teamu – tym bardziej, że pierwszy dzień Kongresu (28 września) to Światowy Dzień Bezpiecznej Aborcji!

Wesprzyj Ogólnopolski Strajk Kobiet!

Kwota wsparcia

Rodzaj wsparcia