Sojuszniczko, sojuszniku! Siostro, Bracie w walce prawa człowieka!
Dziękujemy za Twój podpis pod naszym apelem! Mamy nadzieję, że dotrze do tych dobrych lekarzy i lekarek, którzy niestety milczą w sprawie okrucieństwa, jakiego doświadczają kobiety od złych lekarzy. Że musi ich wreszcie do reakcji, do stanięcia po właściwe stronie. Może to Ty właśnie sprawiasz, że ci "dobrzy" przestaną uporczywie milczeć! Działajmy!
Wszystko, co robimy my, aktywistki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, płynie z naszych serc i potrzeby zmieniania świata na lepszy. Jednak wkurzenie na dyktaturę prawicowych fanatyków i zapał do działania to za mało ‒ na walkę o godne życie potrzebna jest kasa.
Wiemy, że nie zawsze możesz być na ulicy, nie da się być w trybie nieustannej rewolucji, pisać z nami projekty ustaw czy chronić każdą i każdego przez przemocą. Możesz jednak dołączyć do nas dokładając swoją cegiełkę. Wspierając nas dołączasz do walki o wolność.