Sojuszniczko, sojuszniku! Siostro, Bracie w walce prawa człowieka!
Musimy działać teraz - stawką jest życie.
Budujemy ogólnoeuropejską społeczność na rzecz realnej zmiany - czyli zmiany legislacyjnej. Podpisanie tego apelu to tylko pierwszy krok! Jesteśmy tutaj, bo chodzi o prawo do naszych ciał. O naszą i Waszą wolność. Jesteśmy tu, by wspólnie powiedzieć: ratujmy kobiety.
Podczas protestów w Polsce, główne hasło brzmiało: Nigdy nie będziesz szła sama. Bo solidarność jest wszystkim. To trzyma nas razem. Działajmy, aby już Ani Jedna Więcej - nie umarła, nie cierpiała, nie szła sama.
Wiemy, że byłyście i byliście z nami. Dziś potrzebujemy Was bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wesprzyj nas, bardzo tego potrzebujemy. Nie mamy ani dnia do stracenia.
Prosimy, wesprzyj nasze działania - idziemy po legalną aborcję!