To nie tylko święto muzyki. To przesłanie: jesteśmy razem!
Pol’and’Rock to festiwal dobrych emocji, eksplozja radości oraz manifestacja wartości, które są bliskie także nam: Strajkowi Kobiet. Parwo wyboru, równość, miłość, praworządność, przeciwdziałanie przemocy, prawa osób LGBT+. Co roku w festiwalowym namiocie Strajku odwiedza nas ok 10 tysięcy osób, z czego prawie 1000 uczestniczy w naszych warsztatach, prelekcjach, dyskusjach.
To wspaniała okazja do tego, by wzajemnie się wysłuchać, wesprzeć, porozmawiać. Na te jedyne w swoim rodzaju spotkania czekamy cały rok, a przygotowania zaczynamy wiele tygodni przed startem najpiękniejszego festiwalu świata. To taki wyjątkowy czas, kiedy możemy być blisko siebie, wymieniając doświadczenia i pomagając tym, którzy dopiero tutaj, przy okazji festiwalu, mają odwagę o tę pomoc poprosić.
W tym roku borykamy się z trudnościami finansowymi, dlatego jesteśmy zmuszone poprosić Was o pomoc w sfinansowaniu tego ważnego i pięknego, pol’and’rockowo - strajkowego przedsięwzięcia.