Centrum Wsparcia Kobiet w Żyrardowie!

Nigdy nie będziesz szła sama ‒ to istota siostrzeństwa, nasz strajkowy kod genetyczny. Dlatego właśnie uruchamiamy Centrum Wsparcia Kobiet w Żyrardowie!

Ściślej: wznawiamy działalność punktu, który funkcjonował tu do niedawna i został zamknięty. Wiele kobiet z doświadczeniem przemocy musiało przerwać rozpoczętą terapię, straciło telefoniczną linię ratunkową i miejsce spotkań, azyl bezpieczeństwa. Na szczęście tylko na chwilę, nie pozwolimy im tego odebrać.

Centrum Wsparcia Kobiet w Żyrardowie mieści się przy ulicy Żeromskiego 13. Pomocy udziela Inga Lipińska ze stowarzyszenia Siła Szpularek, terapeutka ‒ odtąd już nie wolontariacko, ale zatrudniona na podstawie umowy o pracę. Z myślą o niej, ale przede wszystkim ‒ o osobach, które przez ostatnich pięć lat mogły liczyć na żyrardowską bezpieczną przystań, postanowiłyśmy zawalczyć.

Pomóż nam odbudować Centrum Wsparcia Kobiet w Żyrardowie! Pomóż zapewnić kobietom pokrzywdzonym przez domowych przemocowców profesjonalną opiekę psychologiczną i prawną.

A jeśli sama potrzebujesz pomocy, porady, ratunku ‒ zgłoś się do nas, do starego-nowego żyrardowskiego punktu: telefonicznie: 534 649 223; lub mailowo:[email protected][email protected]

Byłaś z nami w kontakcie wcześniej? Jesteśmy. Spotkania wracają na stałe tory, między innymi dzięki każdemu datkowi, każdej złotówce, za którą z góry dziękujemy!

Wesprzyj nasze działania! Pomóż nam uruchomić Centrum Wsparcia Kobiet w Żyrardowie!

Kwota wsparcia

Rodzaj wsparcia

Metoda płatności

Dane karty