Z Twoim wsparciem i pomocą sprawimy, że kobiety w Polsce przestaną się bać. Przestaną się bać wracać wieczorem do domu, przestaną się bać zachodzić w ciążę, przestaną się bać o własne życie.
Tak, Polska będzie krajem, w którym aborcja będzie legalna, bezpieczna, darmowa i dostępna.
Tak, zmienimy kodeks karny i definicję gwałtu. Zbrodniarzy będziemy karać jak zbrodniarzy.
Tak, kobiety przestaną umierać w tym kraju z powodu fanatyzmu mężczyzn, albo strachu lekarzy.
Tak, w Polsce będzie jeszcze normalnie a my przestaniemy się bać, że tu żyjemy. Będziemy z tego dumne i będziemy czuły się tu dobrze i bezpiecznie.
Tak, kolejny Dzień Kobiet spędzimy świętując naprawdę, z przyjaciółmi, rodzinami, bliskimi, a nie na schodach w sejmowych korytarzach.
Ale teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy być razem. Nie wygramy tej walki, jeśli nie zrobimy wszystkiego, co w naszej mocy, aby jeszcze głośniej i dosadniej powiedzieć, czego oczekują Polki i Polacy!