logo
Zbieramy na obóz

Nadchodzi trzecia edycja OBOZU WSCHÓD! Dorzuć się do Rewolucji! 

Już pod koniec sierpnia organizujemy nasz coroczny, tygodniowy i darmowy obóz, który gromadzi młode osoby z całej Polski chętne do robienia aktywizmu. Mamy ambitne plany, ale jak to z wielkimi planami bywa - same się nie zrobią. By postawić nasz obóz potrzebujemy pieniędzy.

Wybierasz się na obóz i masz trochę groszy w portfelu? Nie będzie Cię osobiście, ale chcesz partycypować w działaniach? Dorzuć się do 3. edycji OBOZU WSCHÓD! Zostań częścią zmiany i całego ruchu, wspierając nas dowolną wpłatą

To nasz kolejny i do tej pory <<największy>> obóz, który budujemy od podstaw - My, aktywistki i aktywiści Wschodu. Nie stoją za nami wpływowi politycy czy wielkie firmy. Wszystkie nasze obozy są oddolne, antyestablishmentowe i niekomercyjne. To platforma do wypracowania odważnych, systemowych zmian, a nie tylko okazja do promocji dla znanych twarzy. 

Chcemy być zmianą, której tak bardzo brakuje! Każda Twoja pomoc przybliża nas do lepszej Polski, którą chcemy razem współtworzyć - sprawiedliwej, zielonej, otwartej i bezpiecznej.

Zbieramy m.in. na:

• transport dla uczestniczek i uczestników obozu

• infrastrukturę plenerową tj. namioty, w których odbywać się będą warsztaty i wydarzenia, 

• zapewnienie opieki medycznej i psychologicznej w czasie trwania obozu, 

• materiały warsztatowe i dekoracje, które sprawią, że nasz obóz będzie wyjątkowym miejscem,

• banery na działania po obozie

Dlatego, wszystkie ręce na pokład! Co Ty na to? Pomożesz nam? 

Za każdą wpłatę, z całego serca - dziękujemy.

Dorzuć się!

Kwota wsparcia

PLN

Wybierz rodzaj płatności